PIZZERIA PALOMA – "TWOJE NAJLEPSZE CHWILE"

Nasza pizza jest:
największa, najsmaczniejsza, najtańsza, najszybciej dostarczana.

pizza

CO ZNAJDZIESZ U NAS DOBREGO? polecamy pizzę w różnych rozmiarach oraz 65 rodzajach. Proponujemy pizzę z możliwościa wyboru cienkiego bądź grubego ciasta, od rozmiaru 33 możliwość zrobienia dwóch różnych połówek pizzy na jednej, możliwość wyboru ostrości pizzy. Proponujemy także różnego rodzaju fast - food oraz sałatki, w naszej ofercie wyśmienite dania typu kebab oraz zapiekane makarony prosto z pieca.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Lokal nieczynny
Wtorek - Piątek: 12 - 22
Sobota: 12 - 23
Niedziela: 14 - 22

PRZYJMOWANIE ZAMÓWIEŃ:
Poniedziałek - Lokal nieczynny
Wtorek - Piątek: 12 - 21:30
Sobota: 12 - 22:30
Niedziela: 14 - 21:30

Dostawa:
tel. (12) 264 - 71 - 83

CO NAS WYRÓŻNIA SPOŚRÓD INNYCH PIZZERII: To, co wyróżnia naszą pizzerię to doświadczona załoga, z wieloletnim stażem gastronomicznym, a przede wszystkim znakomite, powstałe na bazie unikalnego włoskiego przepisu ciasto, które wyrabiamy każdego dnia, świeże dodatki i niezwykle aromatyczne przyprawy. Proponujemy ponad 65 rodzajów pizzy, w 5 rozmiarach.
Nasi kucharze posiadają wieloletnie doświadczenie, które zdobywali nie tylko w Polsce, ale również we Włoszech. Posiadamy świetnej jakości piec do pizzy, w którym zwykłe płyty zostały zastąpione płytami z białego marmuru. Innowacja ta zapewnia to, iż każde ciasto, oraz składniki na nim będą równomiernie wypieczone a "nie uduszone".

Galeria